2022.06.03.
Szerviz

Új belépőt keresünk csapatunkba

Kárügyintéző / munkafelvevő munkakörbe keressük új munkatársunkat

Főbb feladatok:

  • karosszéria műhely munkájához szükséges munkafelvétel elvégzése
  • ügyfelekkel és biztosítótársaságokkal történő kapcsolattartás
  • kárfelvétel bejelentése/lebonyolítása, kárrendezési feladatok koordinálása, felügyelete
  • javítási kalkulációk készítése, audatex kalkulációk készítése
  • karosszéria  műhely munkájának koordinálása
  • az elvégzett javítási munkák minőségének ellenőrzése

A munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területetn (elsősorban márkaszervizben) szerzett tapasztalat
  • VW konszern márkáinak típusismerete
  • Audatex program ismerete
  • vevőszolgálaton szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítményhez igazodó fizetés
  • teljes munkaidő
  • stabil munkahely
  • hosszútávú perspektívák
  • megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek

Amennyiben felkeltette érdeklődését ajánlatunk, kérjük küldje el Önéletrajzát!

Mentes és Társai
1191 Budapest
(Kispest) Attila utca 36-38.
Telefonszám: +36 1 280 7076